logo vydavatelství Šťastní lidé

Z našeho rozvíjejícího se komorního e-shopu nabízíme:

Knihy

Přirozenost vědomí
  • nové

Přirozenost vědomí

Eseje o jednotě mysli a hmoty

  • 279.00 Kč
    11.16 €


216 stran | měkká vazba
s předmluvou Deepaka Chopry


Vydáváme od roku 1995

Po desetileté odmlce obnovujeme svou činnost knihami k nedualitě

Věnujeme se esenciálním knihám o skutečné povaze reality, o neduálním chápání. V prosinci minulého roku jsme uvedli první z nich - Rupert Spira: „Přirozenost vědomí – Eseje o jednotě mysli a hmoty“. Připravujeme další knihy, a to nejen od R. Spiry, ale i dalších probuzených učitelů neduality, srozumitelných i moderním lidem dneška. Vybíráme učení o podstatě mysli i tzv. vnějšího světa, která jsou současně i konečným vedením na Přímé cestě.

Z historie Šťastných lidí

Věnovali jsme se knihám o sebepoznání a sebeléčení coby energie. Mezi naše asi nejznámější knihy patří knižní série „Život na Zemi“ a „Život ve světle“ od dvojice autorů Sanaya Roman a PhD. Duane Packer. Ty se těší oblibě čtenářů/hledajících dodnes. Žít s radostí, Osobní síla skrze uvědomění, Tvoření peněz, Duchovní růst a Láska duše.

Další velmi žádanou naší knihou bylo „Sebeléčení světlem – léčení s anděly léčiteli“ od autorky a léčitelky LaUna Huffines.

Prostor jsme věnovali i budhistické moudrosti, kterou napsala Pema Chödron, uznávané žákyně Trungpy Rinpočeho, s titulem „Když ztrácíme půdu pod nohama“.

V oblasti astrologie jsme přinesli knihu amerického pokrokového astrologa Stevena Forresta: „Vnitřní obloha“.

Kořením pak byla indiánská novela od amerického vědce Jerry McGahama, který žil v jižní Americe a věnoval se studiu kondora andského. Ze svých cest si přivezl vedle přírodovědeckých objevů navíc i neskutečně kouzelnou ságu indiánských žen sahající od dob Inků do dnešních dnů: „Kondor přináší Slunce“. Tuto knihu nabízíme dosud.

Zůstaňte ve spojení