Vydavatelství Šťastní lidé s.r.o.

O vydavatelství Šťastní lidé

Vydavatelství Šťastní lidéVydavatelství Šťastní lidé bylo založeno v r. 1995 jako rodinná společnost. V letech 95 - 2010 jsme vydávali knihy v oblasti sebe-léčení a sebe-poznávání od zajímavých a uznávaných autorů překládaných z angličtiny. Do světa jsme postupně poslali přes 100.000 knih a věříme, že pomáhaly v naší zemi dosti prosvětlit svět duchovní literatury a zejména srdce a mysli lidí po letech tmy předchozího systému.

Protože víme, že ve vlastním sebe-poznání spočívá štěstí, láska a svoboda, a že abychom se poznali, potřebuje mysl správné vedení, přicházíme po odmlce s další knihou pro otevřené mysli. Tentokrát jde o knihu Ruperta Spiry: Přirozenost vědomí, Eseje o jednotě mysli a hmoty. Tohoto autora jsme si vybrali proto, že si vážíme jeho práce, kterou považujeme za nesmírně důležitou pro probuzení lidí a světa ze snění v dualitě a materialismu.

V příštích letech chceme v této naší práci pokračovat, zůstaneme nadále komorním vydavatelstvím a chceme se soustředit na vybrané ne-duální proudy vědomí projevující se v rozmanitosti forem - v knihách, audio a video publikacích, událostech ....

Vážíme si ne-duální tradice v naší zemi a svou aktivitou ji chceme podpořit s přáním, aby byly všechny bytosti napříč celým spektrem šťastny.

 
S přáním všeho dobrého,

Šárka Tichá

Za tým Vydavatelství Šťastní lidé s.r.o.

24

let na trhu

118315

přes 100 tisíc knížek

16

přeložených světoznámých autorů

Náš tým

Šárka Tichá - jednatelka, vydavatelka, překladatelka

Adam Tichý - Překlady

Jarmila Koudelková - Odborná asistence

David Koudelka - Back-up

Spolupracujeme

Martin Třešňák - Typografie

Lucie Srbová - Redakce

Lukáš Kameník - Tvorba a správa webový stránek

Powerprint - Digitální tisk

PB Tisk - Tisk

Martina Kolíbalová - Odborné konzultace

Zůstaňte ve spojení